آرشیو اخبار

زمینه‌سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره‌بار مرکزی یزد

نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد در راستای زمینه سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره بار مرکزی، برگزار شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد منصوب شد

با ابلاغی از سوی شهردار یزد، « محمد صفدر پور» به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد منصوب شد.

مسجد شهرک مشاغل و بازارچه بلوار بهمن در حال آماده سازی است

رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد گفت: مسجد متعلق به شهرک مشاغل که مدت طویلی است برای صاحبان مشاغل در حال آماده سازی است و نیز بازارچه ای با چند مجموعه مناسب در بلوار بهمن برای استفاده شهروندان کمتر برخوردار در حال آماده سازی است.

حمایت شورای شهر یزد از تقویت زیرساخت‌‌های بازارچه‌های محلی

در بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد از پروژه‌های عمرانی و خدماتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد بر تقویت زیرساخت و توسعه کمی و کیفی بازارچه‌های محلی تاکید شد.

نگهداری یا ‌خرید و فروش کود حیوانی در مناطق مسکونی شهر یزد ممنوع شد

به دنبال ممنوعیت فعالیت برخی واحدهای مزاحم شهری در مناطق مسکونی یزد،‌ نگهداری، ‌خرید و فروش کود حیوانی در مناطق مسکونی شهر یزد ممنوع شد.

بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات یزد احداث می‌شود

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد از احداث بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات شهر یزد خبر داد.

میدان‌داری و بندگی در قامت نماز

میدان مرکزی میوه و تره‌بار شهر میراث جهانی یزد، صبح‌ها به وقت نماز جماعت میزبان هموطنانی از جای جای ایران است که شانه به شانه یکدیگر به قد قامت عشق می‌رسند و میدان‌داری به وقت کسب و کار و شکوه بندگی با نماز متبرک و معنا می‌شود.

عرضه میوه تنظیم بازار در 7 ایستگاه شهرداری یزد

راه اندازی این بازارچه ها با رویکرد دسترسی آسان عموم شهروندان و همچنین رعایت مسائل ترافیکی و کنترل بازار در سطح شهر یزد انجام شده است.

رونق بازارچه‌های محلی با تاکید بر مشاغل خانگی در یزد

بازارچه‌های محلی در یزد با تاکید بر حمایت از مشاغل خانگی و تولیدات بومی در راستای تقویت اقتصاد داخلی و فرهنگ مصرف کالای ایرانی ، رونق گرفت.

توزیع هدفمند فرآورده‌های کشاورزی و حمایت از سبد مصرفی خانوار در یزد

در نشست هم اندیشی مدیر تعاون روستایی استان و سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد بر اجرای برنامه‌های مشترک با رویکرد توزیع هدفمند فرآورده‌های کشاورزی و حمایت از سبد مصرفی خانوار تاکید شد.
نمایش 1 - 10 از 169 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 17