بازدید شایق عضو شورای شهر یزد از شهرک مشاغل فنی

شناسه : 93795815

بازدید شایق عضو شورای شهر یزد از شهرک مشاغل فنی



بازدید شایق عضو شورای شهر یزد از شهرک مشاغل فنی

«مرتضی شایق» عضو شورای اسلامی شهر یزد ضمن بازدید از شهرک مشاغل فنی با هیئت امنا این شهرک دیدار و نقشه‌های ساخت مسجد شهرک مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، نشست هم اندیشی اعضای هیئت امناء شهرک مشاغل فنی یزد با حضور « مرتضی شایق» عضو شورای اسلامی شهر یزد و «محمدرضا دشتی» رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد با موضوع بررسی ساخت مسجد شهرک فنی مشاغل برگزار شد.

در این نشست رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهر یزد ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این راستا بیان کرد: ساخت مسجد شهرک مشاغل فنی یزد در دستور کار قرار گرفته و پیگیری‌های لازم برای جذب اعتبار و انجام اقدامات در این راستا تا تکمیل پروژه ادامه دارد.

دشتی شهرک مشاغل فنی را مجموعه‌ای موثر در کاهش ترافیک، آلایندگی و ساماندهی مشاغل شهری دانست و افزود: ضروریست هئیت امناء شهرک محور پویایی و ارتقاء این مجموعه در شهر یزد قرا گیرند.

شایق عضو شورای اسلامی شهر یزد نیز در این جلسه  ضمن بررسی نقشه مسجد شهرک مشاغل فنی یزد، از بخش‌های مختلف شهرک بازدید و در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.

 

آدرس کوتاه :