راه اندازی بازارچه‌های شهری رفاه اجتماعی را تقویت می‌کند

راه اندازی بازارچه‌های شهری رفاه اجتماعی را تقویت می‌کند


راه اندازی بازارچه‌های شهری رفاه اجتماعی را تقویت می‌کند

«بی بی فاطمه حقیرالسادات»، عضو شورای اسلامی شهر یزد در بازدید از پروژه‌های سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری بیان کرد:توسعه زیرساخت‌های خدماتی و راه اندازی بازارچه‌های شهری رفاه اجتماعی را تقویت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، بازدید از وضعیت پیشرفت و شرایط اجرایی ساخت مسجد شهرک مشاغل فنی و بازارچه‌های عرضه میوه و تره بار و مواد پروتئینی با حضور عضو شورای اسلامی شهر یزد و نماینده این سازمان صورت گرفت.

«محمدرضا دشتی» در این بازدید ضمن تشریح مشخصات پروژه‌ها و ضرورت اجرای آن به خصوص در بافت کم‌تر توسعه یافته شهری بیان کرد: رویکرد اصلی سازمان در این زمینه ایجاد زیرساخت‌های خدمت محور در شهر یزد است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد افزود:راه اندازی بازارچه های شهری در پنج نقطه از سطح شهر یزد در دستور کار است و پروژه های اجرایی این بازارچه ها به زودی آغاز می‌شود.

 در ادامه «بی بی فاطمه حقیرالسادات» گفت:تقویت زیرساخت‌ها و زمینه‌سازی برای ایجاد شرایط ارائه خدمات مناسب به مردم در مناطق مختلف شهری اولویت دارد و باید برنامه‌ها به این سمت و سو هدایت شود.

عضو شورای اسلامی شهر یزد  با اعلام پیگیری نسبت به اجرایی شدن این بازرچه ها یادآور شد: توسعه زیرساخت‌های خدماتی و راه اندازی بازارچه‌های شهری، رفاه اجتماعی را تقویت می‌کند و همراه با اثرات اقتصادی و فرهنگی رضایت شهروندان را به همراه دارد. #140/17