زمینه‌سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره‌بار مرکزی یزد

زمینه‌سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره‌بار مرکزی یزد


زمینه‌سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره‌بار مرکزی یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، نشست هم اندیشی مدیرکل دامپزشکی استان با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد پیرامون راه اندازی سایت اختصاصی آبزیان در محل میدان میوه و تره بار مرکزی یزد برگزار شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی در این نشست بیان کرد:یکی از فاکتورهای مهم در افزایش سرانه مصرف ماهی در یزد تقویت نظارت  و انسجام بخشی به مراکز تهیه و توزیع آن است.

«محمد صفدرپور» افزود:اگر مصرف کنندگان بتوانند یا اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب خرید کنند،علاوه بر اینکه بازار وضعیت مناسب تری پیدا می کند،از نگاه دیگر این موضوع بر تقویت سبد مصرفی خانوار نیز تاثیر مثبت دارد.

وی خاطرنشان کرد:راه اندازی سایت اختصاصی آبزیان در میدان میوه و تره بار مرکزی یزد نیز با هدف نظارت همه جانبه، تقویت و تسهیل سیستم توزیع و عرضه آبزیان مورد توجه است و امیدواریم با برنامه‌ ریزی صورت گرفته زمینه فعالیت این مجموعه در آینده نزدیک فراهم آید.

مدیرکل دامپزشکی استان یزد نیز در این جلسه ضمن ابزار خرسندی و استقبال از زمینه سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره بار مرکزی یزد ، راه اندازی این مجموعه را بر تقویت  نظارت‌های بهداشتی و سایر مولفه‌های شاخص در توزیع آبزیان موثر داشت.

«علی فاتحی نیا» افزود: راه اندازی سایت آبزیان از دو بعد کمی و کیفی موثر است و باعث می شود فرآیند قیمت‌گذاری و عرضه نیز با نگاه کارشناسی و  نظارت بهتری صورت گیرد که حمایت از مصرف کننده را  به همراه دارد.