نشست مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری یزد و بندرعباس برگزار شد

شناسه : 93816625

نشست مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری یزد و بندرعباس برگزار شدنشست مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری یزد و بندرعباس برگزار شد

نشست مشترک هم اندیشی و تبادل تجربه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری های یزد و بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، در سفر دو روزه معاونین سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس به یزد ضمن بازدید از فعالیت‌های صورت گرفته در شهر یزد ،نشست هم اندیشی و تبادل تجربه این دو سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد در جریان این نشست هم اندیشی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه و ارائه نقاط قوت بر اهمیت انتقال تجربه در اثربخشی مدیریت شهری تاکید کرد.

«محمدرضا دشتی» افزود: در کنار ساماندهی مشاغل شهری توسعه و پویایی شغلی را نیز مورد توجه قرار داده‌ایم تا گروه‌های شغلی مختلف در فضا و شرایط مناسب رشد یافته و به ارائه خدمات بپردازند.

در ادامه « امید کاردانی» مدیر مجموعه ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم سازمان ساماندهی مشاغل شهری بندرعباس با ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته توسط این سازمان، طراحی و سبک فعالیت میدان مرکزی میوه و تره بار شهر یزد را الگویی موفق برای کشور دانست.

«علی عامری» معاون و «جواد مظفری» کارشناس بند 20 سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس نیز در این جلسه حضور داشتند.

گفتنی است این نشست با بازدید از میدان میوه و تره‌بار مرکزی، شهرک مشاغل فنی یزد و طرح‌های توسعه‌ای سازمان ساماندهی مشاغل شهری یزد از جمله ایجاد شهرک‌های تخصصی سنگ و چوب همراه بود.

 

 

آدرس کوتاه :