بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات یزد احداث می‌شود

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد از احداث بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات شهر یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد،«محمد صفدرپور» در گفتگو با خبرنگار مهراظهار داشت: راه اندازی بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی می‌تواند در تنظیم بازار و عرضه مناسب محصولات کشاورزی و فراهم کردن امکان دسترسی ارزان و سریع شهروندان به این محصولات موثر واقع شود.

وی افزود: تاکنون در این راستا بازارچه‌هایی موقت از جمله بازارچه‌های تنظیم بازار ویژه ایام نوروز راه‌اندازی شده که هم اکنون نیز در محدوده امامشهر و جهاد پاسداران دو بازارچه موقت فعال هستند.

صفدرپور بیان کرد: با توجه به اهمیت این موضوع ساخت بازارچه‌های دائمی میوه و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد آغاز شده و هم اکنون نیز عملیات عمرانی آن ادامه دارد.

وی با اشاره به تکمیل این بازارچه‌ها تا چند ماه آینده عنوان کرد: در پنج نقطه از شهر از جمله بلوار صابر یزدی، بلوار علامه جعفری، امامشهر، آزادشهر و بلوار بهمن عملیات ساخت بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد در حال انجام است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد گفت: پس از پایان یافتن عملیات عمرانی این بازارچه‌ها از طریق فراخوان عمومی به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌شود.

گفتنی است؛ بازارچه‌های میوه، اقلام پروتئینی، بازرگانی و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد با هدف تنظیم بازار، افزایش کیفیت محصولات، دسترس پذیری عمومی و رضایت شهروندان به بهره برداری می‌رسد.